Son dakika haberleri ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar çok değerli hale gelir.

Seri Haberle son dakika haberleri elinizin altında

 

Son dakika haberleri ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar çok değerli hale gelir. Serihaber.net bunu düşünerek hem site ziyaretçileri için hem de diğer site sahipleri için birçok farklı uygulamaya sahip bir platform haline getirilmiş. Öncelikle site sahipleri için yapmış olduğu uygulamalara bakarsak; sitenin alt bölümünde bulunan “Sitene Ekle” linkiyle sizler de sitenize en son haberleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Farklı tasarıma sahip siteler olabileceği için birden çok şablon oluşturulmuş. Sitenize uygun olan şablonu seçerek ufak bir kod kopyalamasıyla artık siz de en son haberleri sitenizde yayınlamaya başlayabiliyorsunuz.

Kendi ziyaretçisi açısından ise birçok uygulaması bulunuyor. Öncelikle okuyucuyu yormamak için sade, anlaşılır bir tasarım seçilmiş. Beyaz rengin ağırlıkta olduğu sitede haberin okunurluğunu artırmak için de göz yormayan yazı stilleri seçilerek ziyaretçinin sitede geçirdiği sürenin artırılması amaçlanmış. Diğer yandan diğer haber sitelerinden farklı olarak reklam çalışmaları minimize edilerek, göz yorulması engellenmeye çalışılmış. Günümüzde insanların haber okumak için daha çok sosyal medyayı tercih etmelerindeki en büyük etkenlerden biri de haber sitelerinde bulunan aşırı reklamlar olarak gösteriliyor.

Diğer yandan bayan kullanıcılar için sadece haber değil, aynı zamanda sağlık, güzellik önerileri de bulunuyor. Magazin haberleri çatısı altında ünlülerin diyet listeleri, günlük yaşamları da bayan okuyucuya en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor. Bayan editörlerimiz son moda trendlerini de düzenli olarak aktarmaya devam ediyor.

Sosyal medya ile her zaman barışık olan seri haber bunu haber altlarında bulunan Facebook yorum sistemiyle de destekliyor. Bir okuyucu eğer Facebook ile giriş yapmış bir şekilde siteye uğrarsa hiçbir bilgi girmeden Facebook profiliyle yorumunu yapabiliyor ve diğer kişilerle görüş alış verişinde bulunabiliyor. Günümüz internet çağı da bu interaktifliği gerektiriyor.

Serihaber.net’in künyesinden de bahsedecek olursak öncelikle genel yayın koordinatörlüğünde Arka Sıradakiler dizisinde yakından tanıdığınız oyuncu Temmuz Karikutal bulunuyor. Ondan fazla bay ve bayan haber editörü bulunan sitede 24 saat güncel haber takip etmek mümkün. Bunun için birden fazla ajansla çalıştıklarını ve sürekli olarak özgün içerik girişinin yapıldığını belirtiyorlar.

Yerel Haberler